sobota, 9 września 2017

"Ci, którzy trwają" - zbiór opowiadań grozy w Empiku z darmową dostawą

"Ci, którzy trwają" - zbiór opowiadań grozy, moja najnowsza publikacja książkowa, jest już dostępny w ofercie Empiku z darmową dostawą do każdego salonu. Kilkanaście klimatycznych, przepełnionych mrokiem opowiadań zdecydowanie zadowoli każdego fana literackiej grozy. Zbiór w formie drukowanej jest dostępny pod poniższym linkiem:Opis wydawcy:


Zbiór opowiadań "Ci, którzy trwają" zawiera teksty grozy, nawiązujące do dokonań takich klasyków gatunku jak np. H.P. Lovecraft. Nie zabraknie w nich krwi i walki o przetrwanie, a przede wszystkim odczuwanego napięcia i atmosfery ciągle gęstniejącego mroku. Zakończenia czasem nadają innego wydźwięku tekstom, a zaskakujący suspens niejednokrotnie rzuca całkiem nowe światło na ich fabułę.


Świat przedstawiony jest miejscem, w którym przytłaczająca groza spowija bohaterów, a tajemniczość, mrok i klimat łączą wszystkie opowiadania. Czas zdarzeń fabularnych przeniesie czytelnika od dziewiętnastowiecznej przeszłości, poprzez teraźniejszość, aż do wieków przyszłych, w których to mroczna postapokaliptyczna przyszłość nieustępliwie będzie dążyć do unicestwienia pozostałych, balansujących na krawędzi życia i śmierci nielicznych, pozostałych przy życiu przedstawicieli  gatunku ludzkiego. Walka o przetrwanie i pozostanie przy zdrowych zmysłach nabierze zupełnie nowego znaczenia.